FANDOM


1 Aralık Edit

00:10 SÜREKLİ DİZİ
00:35 ADVENTURE TIME
01:00 ADVENTURE TIME
01:25 KRAL ŞAKİR
01:50 KRAL ŞAKİR
02:15 KRAL ŞAKİR
02:40 SAMURAI JACK
03:05 JOHNNY BRAVO
03:30 KRAL ŞAKİR
03:55 KRAL ŞAKİR
04:20 KRAL ŞAKİR
04:45 KRAL ŞAKİR
05:10 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
05:35 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
06:00 KRAL ŞAKİR
06:25 ANGELO KURALLARI
07:00 TOM VE JERRY ŞOV
07:30 KÖFTE YAĞMURU
08:00 UNCLE GRANDPA
08:30 POWERPUFF GIRLS
09:00 CLARENCE
09:30 ADVENTURE TIME
10:00 BEN 10
10:30 KRAL ŞAKİR
11:00 GUMBALL
11:30 ŞOVALYEM VE BEN
12:00 ODDBODS
12:30 TOM VE JERRY ŞOV
13:00 KAFADAR AYILAR
13:30 POWERPUFF GIRLS
13:45 ÇILGIN KILIÇLAR
14:00 BEN 10
14:30 KÖFTE YAĞMURU
15:00 NINJAGO
15:30 POWER RANGERS DINO SUPER CHARGE
16:00 BEYBLADE BURST
16:30 TRANSFORMERS:ROBOTS IN DISGUISE
17:00 BEN 10
17:30 KAFADAR AYILAR
18:00 GUMBALL
18:30 POWERPUFF GIRLS
19:00 ALPHA VE OMEGA 5: AİLE TATİLİ
20:25 SAKİN OL SCOOBY DOO
20:50 UNCLE GRANDPA
21:15 GUMBALL
21:40 ÇILGIN KILIÇLAR
22:05 KÖFTE YAĞMURU
22:30 KAFADAR AYILAR
22:55 JOHNNY TEST
23:20 JOHNNY TEST
23:45 SÜREKLİ DİZİ

2 Aralık Edit

00:10 SÜREKLİ DİZİ
00:35 ADVENTURE TIME
01:00 ADVENTURE TIME
01:25 KRAL ŞAKİR
01:50 KRAL ŞAKİR
02:15 KRAL ŞAKİR
02:40 SAMURAI JACK
03:05 JOHNNY BRAVO
03:30 KRAL ŞAKİR
03:55 KRAL ŞAKİR
04:20 KRAL ŞAKİR
04:45 KRAL ŞAKİR
05:10 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
05:35 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
06:00 KRAL ŞAKİR
06:25 UNCLE GRANDPA
07:00 ODDBODS
07:30 TOM VE JERRY ŞOV
08:00 CLARENCE
08:30 ŞOVALYEM VE BEN
09:00 GUMBALL
09:30 POWERPUFF GIRLS
10:00 KRAL ŞAKİR
10:30 BEN 10 MÜCADELE ZAMANI - YENİ BÖLÜM
11:00 ALPHA VE OMEGA 5: AİLE TATİLİ
12:30 KAFADAR AYILAR
13:00 ÇILGIN KILIÇLAR
13:30 BEN 10
14:00 TRANSFORMERS:ROBOTS IN DISGUISE
14:30 BEYBLADE BURST
15:00 POWER RANGERS DINO SUPER CHARGE
15:30 KÖFTE YAĞMURU
16:00 ANGRY BIRDS ÖZEL
16:30 TOM VE JERRY ŞOV
17:00 TEEN TITANS GO!
17:30 BEN 10 MÜCADELE ZAMANI - YENİ BÖLÜM
18:00 SAKİN OL SCOOBY DOO
18:30 GUMBALL
19:00 KAFADAR AYILAR
19:15 ÇILGIN KILIÇLAR
19:30 POWERPUFF GIRLS
20:00 KRAL ŞAKİR
20:25 BEN 10 MÜCADELE ZAMANI - YENİ BÖLÜM
20:50 KÖFTE YAĞMURU
21:15 GUMBALL
21:40 UNCLE GRANDPA
22:05 ADALET TAKIMI : AKSİYON
22:30 YOKAI WATCH
22:55 JOHNNY TEST
23:20 JOHNNY TEST
23:45 SÜREKLİ DİZİ

3 Aralık Edit

00:10 SÜREKLİ DİZİ
00:35 ADVENTURE TIME
01:00 ADVENTURE TIME
01:25 KRAL ŞAKİR
01:50 KRAL ŞAKİR
02:15 KRAL ŞAKİR
02:40 SAMURAI JACK
03:05 JOHNNY BRAVO
03:30 KRAL ŞAKİR
03:55 KRAL ŞAKİR
04:20 KRAL ŞAKİR
04:45 KRAL ŞAKİR
05:10 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
05:35 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
06:00 KRAL ŞAKİR
06:25 UNCLE GRANDPA
07:00 ODDBODS
07:30 TOM VE JERRY ŞOV
08:00 CLARENCE
08:30 ŞOVALYEM VE BEN
09:00 GUMBALL
09:30 POWERPUFF GIRLS
10:00 KRAL ŞAKİR
10:30 BEN 10 MÜCADELE ZAMANI - YENİ BÖLÜM
11:00 ANGRY BIRDS ÖZEL
11:30 SÜREKLİ DİZİ
12:00 TOM VE JERRY ŞOV
12:30 KAFADAR AYILAR
13:00 ÇILGIN KILIÇLAR
13:30 BEN 10
14:00 TRANSFORMERS:ROBOTS IN DISGUISE
14:30 BEYBLADE BURST
15:00 POWER RANGERS DINO SUPER CHARGE
15:30 KÖFTE YAĞMURU
16:00 ALPHA VE OMEGA 5: AİLE TATİLİ
17:30 BEN 10 MÜCADELE ZAMANI - YENİ BÖLÜM
18:00 SAKİN OL SCOOBY DOO
18:30 GUMBALL
19:00 KAFADAR AYILAR
19:15 ÇILGIN KILIÇLAR
19:30 POWERPUFF GIRLS
20:00 KRAL ŞAKİR
20:25 BEN 10 MÜCADELE ZAMANI - YENİ BÖLÜM
20:50 KÖFTE YAĞMURU
21:15 GUMBALL
21:40 UNCLE GRANDPA
22:05 ADALET TAKIMI : AKSİYON
22:30 YOKAI WATCH
22:55 JOHNNY TEST
23:20 JOHNNY TEST
23:45 SÜREKLİ DİZİ

4 Aralık Edit

00:10 SÜREKLİ DİZİ
00:35 ADVENTURE TIME
01:00 ADVENTURE TIME
01:25 KRAL ŞAKİR
01:50 KRAL ŞAKİR
02:15 KRAL ŞAKİR
02:40 SAMURAI JACK
03:05 JOHNNY BRAVO
03:30 KRAL ŞAKİR
03:55 KRAL ŞAKİR
04:20 KRAL ŞAKİR
04:45 KRAL ŞAKİR
05:10 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
05:35 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
06:00 KRAL ŞAKİR
06:25 ANGELO KURALLARI
07:00 TOM VE JERRY ŞOV
07:30 UNCLE GRANDPA
08:00 ADVENTURE TIME
08:30 ADVENTURE TIME
09:00 CLARENCE
09:30 SAKİN OL SCOOBY DOO
10:00 BEN 10
10:30 GUMBALL
11:00 ŞOVALYEM VE BEN
11:30 TOM VE JERRY ŞOV
12:00 TOM VE JERRY ŞOV
12:30 ODDBODS
13:00 ODDBODS
13:30 LEGO FRIENDS:HEARTLAKE ŞEHRİ-YENİ
14:00 KAFADAR AYILAR
14:30 BEN 10
15:00 YOKAI WATCH - YENİ BÖLÜM
15:30 NINJAGO
16:00 POWER RANGERS DINO SUPER CHARGE
16:30 TRANSFORMERS:ROBOTS IN DISGUISE
17:00 BEYBLADE BURST
17:30 BEN 10
18:00 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
18:30 POWERPUFF GIRLS - YENİ BÖLÜM
19:00 ÇILGIN KILIÇLAR
19:15 TOM VE JERRY ŞOV
19:30 CLARENCE
20:00 TEEN TITANS GO!
20:25 SAKİN OL SCOOBY DOO
20:50 UNCLE GRANDPA
21:15 GUMBALL
21:40 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
22:05 ÇILGIN KILIÇLAR
22:30 KAFADAR AYILAR
22:55 JOHNNY TEST
23:20 JOHNNY TEST
23:45 SÜREKLİ DİZİ

5 Aralık Edit

00:10 SÜREKLİ DİZİ
00:35 ADVENTURE TIME
01:00 ADVENTURE TIME
01:25 KRAL ŞAKİR
01:50 KRAL ŞAKİR
02:15 KRAL ŞAKİR
02:40 SAMURAI JACK
03:05 JOHNNY BRAVO
03:30 KRAL ŞAKİR
03:55 KRAL ŞAKİR
04:20 KRAL ŞAKİR
04:45 KRAL ŞAKİR
05:10 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
05:35 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
06:00 KRAL ŞAKİR
06:25 ANGELO KURALLARI
07:00 TOM VE JERRY ŞOV
07:30 UNCLE GRANDPA
08:00 ADVENTURE TIME
08:30 POWERPUFF GIRLS - YENİ BÖLÜM
09:00 CLARENCE
09:30 SAKİN OL SCOOBY DOO
10:00 BEN 10
10:30 GUMBALL
11:00 ŞOVALYEM VE BEN
11:30 TOM VE JERRY ŞOV
12:00 ODDBODS
12:30 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
13:00 POWERPUFF GIRLS - YENİ BÖLÜM
13:30 LEGO FRIENDS:HEARTLAKE ŞEHRİ-YENİ
14:00 KAFADAR AYILAR
14:30 BEN 10
15:00 YOKAI WATCH - YENİ BÖLÜM
15:30 NINJAGO
16:00 POWER RANGERS DINO SUPER CHARGE
16:30 TRANSFORMERS:ROBOTS IN DISGUISE
17:00 BEYBLADE BURST
17:30 BEN 10
18:00 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
18:30 POWERPUFF GIRLS - YENİ BÖLÜM
19:00 ÇILGIN KILIÇLAR
19:15 TOM VE JERRY ŞOV
19:30 CLARENCE
20:00 TEEN TITANS GO!
20:25 SAKİN OL SCOOBY DOO
20:50 UNCLE GRANDPA
21:15 GUMBALL
21:40 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
22:05 ÇILGIN KILIÇLAR
22:30 KAFADAR AYILAR
22:55 JOHNNY TEST
23:20 JOHNNY TEST
23:45 SÜREKLİ DİZİ

6 Aralık Edit

00:10 SÜREKLİ DİZİ
00:35 ADVENTURE TIME
01:00 ADVENTURE TIME
01:25 KRAL ŞAKİR
01:50 KRAL ŞAKİR
02:15 KRAL ŞAKİR
02:40 SAMURAI JACK
03:05 JOHNNY BRAVO
03:30 KRAL ŞAKİR
03:55 KRAL ŞAKİR
04:20 KRAL ŞAKİR
04:45 KRAL ŞAKİR
05:10 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
05:35 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
06:00 KRAL ŞAKİR
06:25 ANGELO KURALLARI
07:00 TOM VE JERRY ŞOV
07:30 UNCLE GRANDPA
08:00 ADVENTURE TIME
08:30 POWERPUFF GIRLS - YENİ BÖLÜM
09:00 CLARENCE
09:30 SAKİN OL SCOOBY DOO
10:00 BEN 10
10:30 GUMBALL
11:00 ŞOVALYEM VE BEN
11:30 TOM VE JERRY ŞOV
12:00 ODDBODS
12:30 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
13:00 POWERPUFF GIRLS - YENİ BÖLÜM
13:30 LEGO FRIENDS:HEARTLAKE ŞEHRİ-YENİ
14:00 KAFADAR AYILAR
14:30 BEN 10
15:00 YOKAI WATCH - YENİ BÖLÜM
15:30 NINJAGO
16:00 POWER RANGERS DINO SUPER CHARGE
16:30 TRANSFORMERS:ROBOTS IN DISGUISE
17:00 BEYBLADE BURST
17:30 BEN 10
18:00 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
18:30 POWERPUFF GIRLS - YENİ BÖLÜM
19:00 ÇILGIN KILIÇLAR
19:15 TOM VE JERRY ŞOV
19:30 CLARENCE
20:00 TEEN TITANS GO!
20:25 SAKİN OL SCOOBY DOO
20:50 UNCLE GRANDPA
21:15 GUMBALL
21:40 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
22:05 ÇILGIN KILIÇLAR
22:30 KAFADAR AYILAR
22:55 JOHNNY TEST
23:20 JOHNNY TEST
23:45 SÜREKLİ DİZİ

7 Aralık Edit

00:10 SÜREKLİ DİZİ
00:35 ADVENTURE TIME
01:00 ADVENTURE TIME
01:25 KRAL ŞAKİR
01:50 KRAL ŞAKİR
02:15 KRAL ŞAKİR
02:40 SAMURAI JACK
03:05 JOHNNY BRAVO
03:30 KRAL ŞAKİR
03:55 KRAL ŞAKİR
04:20 KRAL ŞAKİR
04:45 KRAL ŞAKİR
05:10 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
05:35 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
06:00 KRAL ŞAKİR
06:25 ANGELO KURALLARI
07:00 TOM VE JERRY ŞOV
07:30 UNCLE GRANDPA
08:00 ADVENTURE TIME
08:30 POWERPUFF GIRLS - YENİ BÖLÜM
09:00 CLARENCE
09:30 SAKİN OL SCOOBY DOO
10:00 BEN 10
10:30 GUMBALL
11:00 ŞOVALYEM VE BEN
11:30 TOM VE JERRY ŞOV
12:00 ODDBODS
12:30 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
13:00 POWERPUFF GIRLS - YENİ BÖLÜM
13:30 LEGO FRIENDS:HEARTLAKE ŞEHRİ-YENİ
14:00 KAFADAR AYILAR
14:30 BEN 10
15:00 YOKAI WATCH - YENİ BÖLÜM
15:30 NINJAGO
16:00 POWER RANGERS DINO SUPER CHARGE
16:30 TRANSFORMERS:ROBOTS IN DISGUISE
17:00 BEYBLADE BURST
17:30 BEN 10
18:00 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
18:30 POWERPUFF GIRLS - YENİ BÖLÜM
19:00 ÇILGIN KILIÇLAR
19:15 TOM VE JERRY ŞOV
19:30 CLARENCE
20:00 TEEN TITANS GO!
20:25 SAKİN OL SCOOBY DOO
20:50 UNCLE GRANDPA
21:15 GUMBALL
21:40 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
22:05 ÇILGIN KILIÇLAR
22:30 KAFADAR AYILAR
22:55 JOHNNY TEST
23:20 JOHNNY TEST
23:45 SÜREKLİ DİZİ

8 Aralık Edit

00:10 SÜREKLİ DİZİ
00:35 ADVENTURE TIME
01:00 ADVENTURE TIME
01:25 KRAL ŞAKİR
01:50 KRAL ŞAKİR
02:15 KRAL ŞAKİR
02:40 SAMURAI JACK
03:05 JOHNNY BRAVO
03:30 KRAL ŞAKİR
03:55 KRAL ŞAKİR
04:20 KRAL ŞAKİR
04:45 KRAL ŞAKİR
05:10 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
05:35 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
06:00 KRAL ŞAKİR
06:25 ANGELO KURALLARI
07:00 TOM VE JERRY ŞOV
07:30 UNCLE GRANDPA
08:00 ADVENTURE TIME
08:30 POWERPUFF GIRLS - YENİ BÖLÜM
09:00 CLARENCE
09:30 SAKİN OL SCOOBY DOO
10:00 BEN 10
10:30 GUMBALL
11:00 ŞOVALYEM VE BEN
11:30 TOM VE JERRY ŞOV
12:00 ODDBODS
12:30 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
13:00 POWERPUFF GIRLS - YENİ BÖLÜM
13:30 LEGO FRIENDS:HEARTLAKE ŞEHRİ-YENİ
14:00 KAFADAR AYILAR
14:30 BEN 10
15:00 YOKAI WATCH - YENİ BÖLÜM
15:30 NINJAGO
16:00 POWER RANGERS DINO SUPER CHARGE
16:30 TRANSFORMERS:ROBOTS IN DISGUISE
17:00 BEYBLADE BURST
17:30 BEN 10
18:00 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
18:30 POWERPUFF GIRLS - YENİ BÖLÜM
19:00 ALPHA VE OMEGA 6: DİNAZOR MACERASI
20:25 SAKİN OL SCOOBY DOO
20:50 UNCLE GRANDPA
21:15 GUMBALL
21:40 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
22:05 ÇILGIN KILIÇLAR
22:30 KAFADAR AYILAR
22:55 JOHNNY TEST
23:20 JOHNNY TEST
23:45 SÜREKLİ DİZİ

9 Aralık Edit

00:10 SÜREKLİ DİZİ
00:35 ADVENTURE TIME
01:00 ADVENTURE TIME
01:25 KRAL ŞAKİR
01:50 KRAL ŞAKİR
02:15 KRAL ŞAKİR
02:40 SAMURAI JACK
03:05 JOHNNY BRAVO
03:30 KRAL ŞAKİR
03:55 KRAL ŞAKİR
04:20 KRAL ŞAKİR
04:45 KRAL ŞAKİR
05:10 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
05:35 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
06:00 KRAL ŞAKİR
06:25 UNCLE GRANDPA
07:00 ODDBODS
07:30 TOM VE JERRY ŞOV
08:00 CLARENCE
08:30 ŞOVALYEM VE BEN
09:00 LEGO FRIENDS:HEARTLAKE ŞEHRİ
09:30 POWERPUFF GIRLS
10:00 KRAL ŞAKİR
10:30 BEN 10 MÜCADELE ZAMANI - YENİ BÖLÜM
11:00 ALPHA VE OMEGA 6: DİNAZOR MACERASI
12:30 KAFADAR AYILAR
13:00 ÇILGIN KILIÇLAR
13:30 BEN 10 ÖZEL BÖLÜM - 11. UZAYLI
14:00 TRANSFORMERS:ROBOTS IN DISGUISE
14:30 BEYBLADE BURST
15:00 POWER RANGERS DINO SUPER CHARGE
15:30 KÖFTE YAĞMURU
16:00 ANGRY BIRDS ÖZEL
16:30 TOM VE JERRY ŞOV
17:00 TEEN TITANS GO!
17:30 BEN 10 MÜCADELE ZAMANI - YENİ BÖLÜM
18:00 SAKİN OL SCOOBY DOO
18:30 BEN 10 ÖZEL BÖLÜM - 11. UZAYLI
19:00 KAFADAR AYILAR
19:15 ÇILGIN KILIÇLAR
19:30 LEGO FRIENDS:HEARTLAKE ŞEHRİ
20:00 POWERPUFF GIRLS
20:25 BEN 10 MÜCADELE ZAMANI - YENİ BÖLÜM
20:50 KÖFTE YAĞMURU
21:15 GUMBALL
21:40 BEN 10 ÖZEL BÖLÜM - 11. UZAYLI
22:05 SAKİN OL SCOOBY DOO
22:30 YOKAI WATCH
22:55 JOHNNY TEST
23:20 JOHNNY TEST
23:45 SÜREKLİ DİZİ

10 Aralık Edit

00:10 SÜREKLİ DİZİ
00:35 ADVENTURE TIME
01:00 ADVENTURE TIME
01:25 KRAL ŞAKİR
01:50 KRAL ŞAKİR
02:15 KRAL ŞAKİR
02:40 SAMURAI JACK
03:05 JOHNNY BRAVO
03:30 KRAL ŞAKİR
03:55 KRAL ŞAKİR
04:20 KRAL ŞAKİR
04:45 KRAL ŞAKİR
05:10 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
05:35 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
06:00 KRAL ŞAKİR
06:25 UNCLE GRANDPA
07:00 ODDBODS
07:30 TOM VE JERRY ŞOV
08:00 CLARENCE
08:30 ŞOVALYEM VE BEN
09:00 LEGO FRIENDS:HEARTLAKE ŞEHRİ
09:30 POWERPUFF GIRLS
10:00 KRAL ŞAKİR
10:30 BEN 10 MÜCADELE ZAMANI - YENİ BÖLÜM
11:00 ANGRY BIRDS ÖZEL
11:30 SAKİN OL SCOOBY DOO
12:00 TOM VE JERRY ŞOV
12:30 KAFADAR AYILAR
13:00 ÇILGIN KILIÇLAR
13:30 BEN 10 ÖZEL BÖLÜM - 11. UZAYLI
14:00 TRANSFORMERS:ROBOTS IN DISGUISE
14:30 BEYBLADE BURST
15:00 POWER RANGERS DINO SUPER CHARGE
15:30 KÖFTE YAĞMURU
16:00 ALPHA VE OMEGA 6: DİNAZOR MACERASI
17:30 BEN 10 MÜCADELE ZAMANI - YENİ BÖLÜM
18:00 SAKİN OL SCOOBY DOO
18:30 BEN 10 ÖZEL BÖLÜM - 11. UZAYLI
19:00 KAFADAR AYILAR
19:15 ÇILGIN KILIÇLAR
19:30 LEGO FRIENDS:HEARTLAKE ŞEHRİ
20:00 POWERPUFF GIRLS
20:25 BEN 10 MÜCADELE ZAMANI - YENİ BÖLÜM
20:50 KÖFTE YAĞMURU
21:15 GUMBALL
21:40 BEN 10 ÖZEL BÖLÜM - 11. UZAYLI
22:05 SAKİN OL SCOOBY DOO
22:30 YOKAI WATCH
22:55 JOHNNY TEST
23:20 JOHNNY TEST
23:45 SÜREKLİ DİZİ

11 Aralık Edit

00:10 SÜREKLİ DİZİ
00:35 ADVENTURE TIME
01:00 ADVENTURE TIME
01:25 KRAL ŞAKİR
01:50 KRAL ŞAKİR
02:15 KRAL ŞAKİR
02:40 SAMURAI JACK
03:05 JOHNNY BRAVO
03:30 KRAL ŞAKİR
03:55 KRAL ŞAKİR
04:20 KRAL ŞAKİR
04:45 KRAL ŞAKİR
05:10 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
05:35 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
06:00 KRAL ŞAKİR
06:25 ANGELO KURALLARI
07:00 TOM VE JERRY ŞOV
07:30 UNCLE GRANDPA
08:00 ADVENTURE TIME
08:30 POWERPUFF GIRLS - YENİ BÖLÜM
09:00 CLARENCE
09:30 SAKİN OL SCOOBY DOO
10:00 BEN 10
10:30 GUMBALL
11:00 ŞOVALYEM VE BEN
11:30 TOM VE JERRY ŞOV
12:00 ODDBODS
12:30 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
13:00 POWERPUFF GIRLS - YENİ BÖLÜM
13:30 LEGO FRIENDS:HEARTLAKE ŞEHRİ-YENİ
14:00 KAFADAR AYILAR
14:30 BEN 10
15:00 YOKAI WATCH - YENİ BÖLÜM
15:30 NINJAGO
16:00 POWER RANGERS DINO SUPER CHARGE
16:30 TRANSFORMERS:ROBOTS IN DISGUISE
17:00 BEYBLADE BURST
17:30 BEN 10
18:00 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
18:30 POWERPUFF GIRLS - YENİ BÖLÜM
19:00 ÇILGIN KILIÇLAR
19:15 TOM VE JERRY ŞOV
19:30 CLARENCE
20:00 TEEN TITANS GO!
20:25 SAKİN OL SCOOBY DOO
20:50 UNCLE GRANDPA
21:15 GUMBALL
21:40 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
22:05 ÇILGIN KILIÇLAR
22:30 KAFADAR AYILAR
22:55 JOHNNY TEST
23:20 JOHNNY TEST
23:45 SÜREKLİ DİZİ

12 Aralık Edit

00:10 SÜREKLİ DİZİ
00:35 ADVENTURE TIME
01:00 ADVENTURE TIME
01:25 KRAL ŞAKİR
01:50 KRAL ŞAKİR
02:15 KRAL ŞAKİR
02:40 SAMURAI JACK
03:05 JOHNNY BRAVO
03:30 KRAL ŞAKİR
03:55 KRAL ŞAKİR
04:20 KRAL ŞAKİR
04:45 KRAL ŞAKİR
05:10 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
05:35 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
06:00 KRAL ŞAKİR
06:25 ANGELO KURALLARI
07:00 TOM VE JERRY ŞOV
07:30 UNCLE GRANDPA
08:00 ADVENTURE TIME
08:30 POWERPUFF GIRLS - YENİ BÖLÜM
09:00 CLARENCE
09:30 SAKİN OL SCOOBY DOO
10:00 BEN 10
10:30 GUMBALL
11:00 ŞOVALYEM VE BEN
11:30 TOM VE JERRY ŞOV
12:00 ODDBODS
12:30 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
13:00 POWERPUFF GIRLS - YENİ BÖLÜM
13:30 LEGO FRIENDS:HEARTLAKE ŞEHRİ-YENİ
14:00 KAFADAR AYILAR
14:30 BEN 10
15:00 YOKAI WATCH - YENİ BÖLÜM
15:30 NINJAGO
16:00 POWER RANGERS DINO SUPER CHARGE
16:30 TRANSFORMERS:ROBOTS IN DISGUISE
17:00 BEYBLADE BURST
17:30 BEN 10
18:00 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
18:30 POWERPUFF GIRLS - YENİ BÖLÜM
19:00 ÇILGIN KILIÇLAR
19:15 TOM VE JERRY ŞOV
19:30 CLARENCE
20:00 TEEN TITANS GO!
20:25 SAKİN OL SCOOBY DOO
20:50 UNCLE GRANDPA
21:15 GUMBALL
21:40 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
22:05 ÇILGIN KILIÇLAR
22:30 KAFADAR AYILAR
22:55 JOHNNY TEST
23:20 JOHNNY TEST
23:45 SÜREKLİ DİZİ

13 Aralık Edit

00:10 SÜREKLİ DİZİ
00:35 ADVENTURE TIME
01:00 ADVENTURE TIME
01:25 KRAL ŞAKİR
01:50 KRAL ŞAKİR
02:15 KRAL ŞAKİR
02:40 SAMURAI JACK
03:05 JOHNNY BRAVO
03:30 KRAL ŞAKİR
03:55 KRAL ŞAKİR
04:20 KRAL ŞAKİR
04:45 KRAL ŞAKİR
05:10 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
05:35 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
06:00 KRAL ŞAKİR
06:25 ANGELO KURALLARI
07:00 TOM VE JERRY ŞOV
07:30 UNCLE GRANDPA
08:00 ADVENTURE TIME
08:30 POWERPUFF GIRLS - YENİ BÖLÜM
09:00 CLARENCE
09:30 SAKİN OL SCOOBY DOO
10:00 BEN 10
10:30 GUMBALL
11:00 ŞOVALYEM VE BEN
11:30 TOM VE JERRY ŞOV
12:00 ODDBODS
12:30 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
13:00 POWERPUFF GIRLS - YENİ BÖLÜM
13:30 LEGO FRIENDS:HEARTLAKE ŞEHRİ-YENİ
14:00 KAFADAR AYILAR
14:30 BEN 10
15:00 YOKAI WATCH - YENİ BÖLÜM
15:30 NINJAGO
16:00 POWER RANGERS DINO SUPER CHARGE
16:30 TRANSFORMERS:ROBOTS IN DISGUISE
17:00 BEYBLADE BURST
17:30 BEN 10
18:00 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
18:30 POWERPUFF GIRLS - YENİ BÖLÜM
19:00 ÇILGIN KILIÇLAR
19:15 TOM VE JERRY ŞOV
19:30 CLARENCE
20:00 TEEN TITANS GO!
20:25 SAKİN OL SCOOBY DOO
20:50 UNCLE GRANDPA
21:15 GUMBALL
21:40 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
22:05 ÇILGIN KILIÇLAR
22:30 KAFADAR AYILAR
22:55 JOHNNY TEST
23:20 JOHNNY TEST
23:45 SÜREKLİ DİZİ

14 Aralık Edit

00:10 SÜREKLİ DİZİ
00:35 ADVENTURE TIME
01:00 ADVENTURE TIME
01:25 KRAL ŞAKİR
01:50 KRAL ŞAKİR
02:15 KRAL ŞAKİR
02:40 SAMURAI JACK
03:05 JOHNNY BRAVO
03:30 KRAL ŞAKİR
03:55 KRAL ŞAKİR
04:20 KRAL ŞAKİR
04:45 KRAL ŞAKİR
05:10 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
05:35 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
06:00 KRAL ŞAKİR
06:25 ANGELO KURALLARI
07:00 TOM VE JERRY ŞOV
07:30 UNCLE GRANDPA
08:00 ADVENTURE TIME
08:30 POWERPUFF GIRLS - YENİ BÖLÜM
09:00 CLARENCE
09:30 SAKİN OL SCOOBY DOO
10:00 BEN 10
10:30 GUMBALL
11:00 ŞOVALYEM VE BEN
11:30 TOM VE JERRY ŞOV
12:00 ODDBODS
12:30 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
13:00 POWERPUFF GIRLS - YENİ BÖLÜM
13:30 LEGO FRIENDS:HEARTLAKE ŞEHRİ-YENİ
14:00 KAFADAR AYILAR
14:30 BEN 10
15:00 YOKAI WATCH - YENİ BÖLÜM
15:30 NINJAGO
16:00 POWER RANGERS DINO SUPER CHARGE
16:30 TRANSFORMERS:ROBOTS IN DISGUISE
17:00 BEYBLADE BURST
17:30 BEN 10
18:00 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
18:30 POWERPUFF GIRLS - YENİ BÖLÜM
19:00 ÇILGIN KILIÇLAR
19:15 TOM VE JERRY ŞOV
19:30 CLARENCE
20:00 TEEN TITANS GO!
20:25 SAKİN OL SCOOBY DOO
20:50 UNCLE GRANDPA
21:15 GUMBALL
21:40 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
22:05 ÇILGIN KILIÇLAR
22:30 KAFADAR AYILAR
22:55 JOHNNY TEST
23:20 JOHNNY TEST
23:45 SÜREKLİ DİZİ

15 Aralık Edit

00:10 SÜREKLİ DİZİ
00:35 ADVENTURE TIME
01:00 ADVENTURE TIME
01:25 KRAL ŞAKİR
01:50 KRAL ŞAKİR
02:15 KRAL ŞAKİR
02:40 SAMURAI JACK
03:05 JOHNNY BRAVO
03:30 KRAL ŞAKİR
03:55 KRAL ŞAKİR
04:20 KRAL ŞAKİR
04:45 KRAL ŞAKİR
05:10 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
05:35 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
06:00 KRAL ŞAKİR
06:25 ANGELO KURALLARI
07:00 TOM VE JERRY ŞOV
07:30 UNCLE GRANDPA
08:00 ADVENTURE TIME
08:30 POWERPUFF GIRLS - YENİ BÖLÜM
09:00 CLARENCE
09:30 SAKİN OL SCOOBY DOO
10:00 BEN 10
10:30 GUMBALL
11:00 ŞOVALYEM VE BEN
11:30 TOM VE JERRY ŞOV
12:00 ODDBODS
12:30 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
13:00 POWERPUFF GIRLS - YENİ BÖLÜM
13:30 LEGO FRIENDS:HEARTLAKE ŞEHRİ-YENİ
14:00 KAFADAR AYILAR
14:30 BEN 10
15:00 YOKAI WATCH - YENİ BÖLÜM
15:30 NINJAGO
16:00 POWER RANGERS DINO SUPER CHARGE
16:30 TRANSFORMERS:ROBOTS IN DISGUISE
17:00 BEYBLADE BURST
17:30 BEN 10
18:00 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
18:30 POWERPUFF GIRLS - YENİ BÖLÜM
19:00 ALPHA VE OMEGA 7 : KIŞ MACERASI
20:25 SAKİN OL SCOOBY DOO
20:50 UNCLE GRANDPA
21:15 GUMBALL
21:40 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
22:05 ÇILGIN KILIÇLAR
22:30 KAFADAR AYILAR
22:55 JOHNNY TEST
23:20 JOHNNY TEST
23:45 SÜREKLİ DİZİ

16 Aralık Edit

00:10 SÜREKLİ DİZİ
00:35 ADVENTURE TIME
01:00 ADVENTURE TIME
01:25 KRAL ŞAKİR
01:50 KRAL ŞAKİR
02:15 KRAL ŞAKİR
02:40 SAMURAI JACK
03:05 JOHNNY BRAVO
03:30 KRAL ŞAKİR
03:55 KRAL ŞAKİR
04:20 KRAL ŞAKİR
04:45 KRAL ŞAKİR
05:10 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
05:35 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
06:00 KRAL ŞAKİR
06:25 UNCLE GRANDPA
07:00 ODDBODS
07:30 TOM VE JERRY ŞOV
08:00 CLARENCE
08:30 ŞOVALYEM VE BEN
09:00 LEGO FRIENDS:HEARTLAKE ŞEHRİ
09:30 POWERPUFF GIRLS
10:00 KRAL ŞAKİR
10:30 BEN 10 MÜCADELE ZAMANI - YENİ BÖLÜM
11:00 ALPHA VE OMEGA 7 : KIŞ MACERASI
12:30 ÇILGIN KILIÇLAR ÖZEL MARATONU
13:00 ÇILGIN KILIÇLAR ÖZEL MARATONU
13:30 BEN 10
14:00 TRANSFORMERS:ROBOTS IN DISGUISE
14:30 BEYBLADE BURST
15:00 POWER RANGERS DINO SUPER CHARGE
15:30 KÖFTE YAĞMURU
16:00 ANGRY BIRDS ÖZEL
16:30 TOM VE JERRY ŞOV
17:00 TEEN TITANS GO!
17:30 BEN 10 MÜCADELE ZAMANI - YENİ BÖLÜM
18:00 SAKİN OL SCOOBY DOO
18:30 GUMBALL
19:00 KAFADAR AYILAR
19:15 ÇILGIN KILIÇLAR
19:30 LEGO FRIENDS:HEARTLAKE ŞEHRİ
20:00 POWERPUFF GIRLS
20:25 BEN 10 MÜCADELE ZAMANI - YENİ BÖLÜM
20:50 KÖFTE YAĞMURU
21:15 GUMBALL
21:40 UNCLE GRANDPA
22:05 SAKİN OL SCOOBY DOO
22:30 YOKAI WATCH
22:55 JOHNNY TEST
23:20 JOHNNY TEST
23:45 SÜREKLİ DİZİ


17 Aralık Edit

00:10 SÜREKLİ DİZİ
00:35 ADVENTURE TIME
01:00 ADVENTURE TIME
01:25 KRAL ŞAKİR
01:50 KRAL ŞAKİR
02:15 KRAL ŞAKİR
02:40 SAMURAI JACK
03:05 JOHNNY BRAVO
03:30 KRAL ŞAKİR
03:55 KRAL ŞAKİR
04:20 KRAL ŞAKİR
04:45 KRAL ŞAKİR
05:10 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
05:35 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
06:00 KRAL ŞAKİR
06:25 UNCLE GRANDPA
07:00 ODDBODS
07:30 TOM VE JERRY ŞOV
08:00 CLARENCE
08:30 ŞOVALYEM VE BEN
09:00 LEGO FRIENDS:HEARTLAKE ŞEHRİ
09:30 POWERPUFF GIRLS
10:00 KRAL ŞAKİR
10:30 BEN 10 MÜCADELE ZAMANI - YENİ BÖLÜM
11:00 ANGRY BIRDS ÖZEL
11:30 SAKİN OL SCOOBY DOO
12:00 TOM VE JERRY ŞOV
12:30 ÇILGIN KILIÇLAR ÖZEL MARATONU
13:00 ÇILGIN KILIÇLAR ÖZEL MARATONU
13:30 BEN 10
14:00 TRANSFORMERS:ROBOTS IN DISGUISE
14:30 BEYBLADE BURST
15:00 POWER RANGERS DINO SUPER CHARGE
15:30 KÖFTE YAĞMURU
16:00 ALPHA VE OMEGA 7 : KIŞ MACERASI
17:30 BEN 10 MÜCADELE ZAMANI - YENİ BÖLÜM
18:00 SAKİN OL SCOOBY DOO
18:30 GUMBALL
19:00 KAFADAR AYILAR
19:15 ÇILGIN KILIÇLAR
19:30 LEGO FRIENDS:HEARTLAKE ŞEHRİ
20:00 POWERPUFF GIRLS
20:25 BEN 10 MÜCADELE ZAMANI - YENİ BÖLÜM
20:50 KÖFTE YAĞMURU
21:15 GUMBALL
21:40 UNCLE GRANDPA
22:05 SAKİN OL SCOOBY DOO
22:30 YOKAI WATCH
22:55 JOHNNY TEST
23:20 JOHNNY TEST
23:45 SÜREKLİ DİZİ

18 Aralık Edit

00:10 SÜREKLİ DİZİ
00:35 ADVENTURE TIME
01:00 ADVENTURE TIME
01:25 KRAL ŞAKİR
01:50 KRAL ŞAKİR
02:15 KRAL ŞAKİR
02:40 SAMURAI JACK
03:05 JOHNNY BRAVO
03:30 KRAL ŞAKİR
03:55 KRAL ŞAKİR
04:20 KRAL ŞAKİR
04:45 KRAL ŞAKİR
05:10 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
05:35 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
06:00 KRAL ŞAKİR
06:25 ANGELO KURALLARI
07:00 TOM VE JERRY ŞOV
07:30 UNCLE GRANDPA
08:00 ADVENTURE TIME
08:30 POWERPUFF GIRLS - YENİ BÖLÜM
09:00 CLARENCE
09:30 SAKİN OL SCOOBY DOO
10:00 BEN 10
10:30 GUMBALL
11:00 ŞOVALYEM VE BEN
11:30 TOM VE JERRY ŞOV
12:00 ODDBODS
12:30 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
13:00 POWERPUFF GIRLS - YENİ BÖLÜM
13:30 LEGO FRIENDS:HEARTLAKE ŞEHRİ-YENİ
14:00 KAFADAR AYILAR
14:30 BEN 10
15:00 YOKAI WATCH - YENİ BÖLÜM
15:30 NINJAGO
16:00 POWER RANGERS DINO SUPER CHARGE
16:30 TRANSFORMERS:ROBOTS IN DISGUISE
17:00 BEYBLADE BURST
17:30 BEN 10
18:00 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
18:30 POWERPUFF GIRLS - YENİ BÖLÜM
19:00 ÇILGIN KILIÇLAR
19:15 TOM VE JERRY ŞOV
19:30 CLARENCE
20:00 TEEN TITANS GO!
20:25 SAKİN OL SCOOBY DOO
20:50 UNCLE GRANDPA
21:15 GUMBALL
21:40 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
22:05 ÇILGIN KILIÇLAR
22:30 KAFADAR AYILAR
22:55 JOHNNY TEST
23:20 JOHNNY TEST
23:45 SÜREKLİ DİZİ

19 Aralık Edit

00:10 SÜREKLİ DİZİ
00:35 ADVENTURE TIME
01:00 ADVENTURE TIME
01:25 KRAL ŞAKİR
01:50 KRAL ŞAKİR
02:15 KRAL ŞAKİR
02:40 SAMURAI JACK
03:05 JOHNNY BRAVO
03:30 KRAL ŞAKİR
03:55 KRAL ŞAKİR
04:20 KRAL ŞAKİR
04:45 KRAL ŞAKİR
05:10 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
05:35 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
06:00 KRAL ŞAKİR
06:25 ANGELO KURALLARI
07:00 TOM VE JERRY ŞOV
07:30 UNCLE GRANDPA
08:00 ADVENTURE TIME
08:30 POWERPUFF GIRLS - YENİ BÖLÜM
09:00 CLARENCE
09:30 SAKİN OL SCOOBY DOO
10:00 BEN 10
10:30 GUMBALL
11:00 ŞOVALYEM VE BEN
11:30 TOM VE JERRY ŞOV
12:00 ODDBODS
12:30 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
13:00 POWERPUFF GIRLS - YENİ BÖLÜM
13:30 LEGO FRIENDS:HEARTLAKE ŞEHRİ-YENİ
14:00 KAFADAR AYILAR
14:30 BEN 10
15:00 YOKAI WATCH
15:30 NINJAGO
16:00 POWER RANGERS DINO SUPER CHARGE
16:30 TRANSFORMERS:ROBOTS IN DISGUISE
17:00 BEYBLADE BURST
17:30 BEN 10
18:00 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
18:30 POWERPUFF GIRLS
19:00 ÇILGIN KILIÇLAR
19:15 TOM VE JERRY ŞOV
19:30 CLARENCE
20:00 TEEN TITANS GO!
20:25 SAKİN OL SCOOBY DOO
20:50 UNCLE GRANDPA
21:15 GUMBALL
21:40 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
22:05 ÇILGIN KILIÇLAR
22:30 KAFADAR AYILAR
22:55 JOHNNY TEST
23:20 JOHNNY TEST
23:45 SÜREKLİ DİZİ

20 Aralık Edit

00:10 SÜREKLİ DİZİ
00:35 ADVENTURE TIME
01:00 ADVENTURE TIME
01:25 KRAL ŞAKİR
01:50 KRAL ŞAKİR
02:15 KRAL ŞAKİR
02:40 SAMURAI JACK
03:05 JOHNNY BRAVO
03:30 KRAL ŞAKİR
03:55 KRAL ŞAKİR
04:20 KRAL ŞAKİR
04:45 KRAL ŞAKİR
05:10 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
05:35 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
06:00 KRAL ŞAKİR
06:25 ANGELO KURALLARI
07:00 TOM VE JERRY ŞOV
07:30 UNCLE GRANDPA
08:00 ADVENTURE TIME
08:30 POWERPUFF GIRLS
09:00 CLARENCE
09:30 SAKİN OL SCOOBY DOO
10:00 BEN 10
10:30 GUMBALL
11:00 ŞOVALYEM VE BEN
11:30 TOM VE JERRY ŞOV
12:00 ODDBODS
12:30 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
13:00 POWERPUFF GIRLS
13:30 LEGO FRIENDS:HEARTLAKE ŞEHRİ-YENİ
14:00 KAFADAR AYILAR
14:30 BEN 10
15:00 YOKAI WATCH
15:30 NINJAGO
16:00 POWER RANGERS DINO SUPER CHARGE
16:30 TRANSFORMERS:ROBOTS IN DISGUISE
17:00 BEYBLADE BURST
17:30 BEN 10
18:00 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
18:30 POWERPUFF GIRLS
19:00 ÇILGIN KILIÇLAR
19:15 TOM VE JERRY ŞOV
19:30 CLARENCE
20:00 TEEN TITANS GO!
20:25 SAKİN OL SCOOBY DOO
20:50 UNCLE GRANDPA
21:15 GUMBALL
21:40 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
22:05 ÇILGIN KILIÇLAR
22:30 KAFADAR AYILAR
22:55 JOHNNY TEST
23:20 JOHNNY TEST
23:45 SÜREKLİ DİZİ

21 Aralık Edit

00:10 SÜREKLİ DİZİ
00:35 ADVENTURE TIME
01:00 ADVENTURE TIME
01:25 KRAL ŞAKİR
01:50 KRAL ŞAKİR
02:15 KRAL ŞAKİR
02:40 SAMURAI JACK
03:05 JOHNNY BRAVO
03:30 KRAL ŞAKİR
03:55 KRAL ŞAKİR
04:20 KRAL ŞAKİR
04:45 KRAL ŞAKİR
05:10 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
05:35 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
06:00 KRAL ŞAKİR
06:25 ANGELO KURALLARI
07:00 TOM VE JERRY ŞOV
07:30 UNCLE GRANDPA
08:00 ADVENTURE TIME
08:30 POWERPUFF GIRLS
09:00 CLARENCE
09:30 SAKİN OL SCOOBY DOO
10:00 BEN 10
10:30 GUMBALL
11:00 ŞOVALYEM VE BEN
11:30 TOM VE JERRY ŞOV
12:00 ODDBODS
12:30 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
13:00 POWERPUFF GIRLS
13:30 LEGO FRIENDS:HEARTLAKE ŞEHRİ
14:00 KAFADAR AYILAR
14:30 BEN 10
15:00 YOKAI WATCH
15:30 NINJAGO
16:00 POWER RANGERS DINO SUPER CHARGE
16:30 TRANSFORMERS:ROBOTS IN DISGUISE
17:00 BEYBLADE BURST
17:30 BEN 10
18:00 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
18:30 POWERPUFF GIRLS
19:00 ÇILGIN KILIÇLAR
19:15 TOM VE JERRY ŞOV
19:30 CLARENCE
20:00 TEEN TITANS GO!
20:25 SAKİN OL SCOOBY DOO
20:50 UNCLE GRANDPA
21:15 GUMBALL
21:40 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
22:05 ÇILGIN KILIÇLAR
22:30 KAFADAR AYILAR
22:55 JOHNNY TEST
23:20 JOHNNY TEST
23:45 SÜREKLİ DİZİ

22 Aralık Edit

00:10 SÜREKLİ DİZİ
00:35 ADVENTURE TIME
01:00 ADVENTURE TIME
01:25 KRAL ŞAKİR
01:50 KRAL ŞAKİR
02:15 KRAL ŞAKİR
02:40 SAMURAI JACK
03:05 JOHNNY BRAVO
03:30 KRAL ŞAKİR
03:55 KRAL ŞAKİR
04:20 KRAL ŞAKİR
04:45 KRAL ŞAKİR
05:10 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
05:35 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
06:00 KRAL ŞAKİR
06:25 ANGELO KURALLARI
07:00 TOM VE JERRY ŞOV
07:30 UNCLE GRANDPA
08:00 ADVENTURE TIME
08:30 POWERPUFF GIRLS
09:00 CLARENCE
09:30 SAKİN OL SCOOBY DOO
10:00 BEN 10
10:30 GUMBALL
11:00 ŞOVALYEM VE BEN
11:30 TOM VE JERRY ŞOV
12:00 ODDBODS
12:30 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
13:00 POWERPUFF GIRLS
13:30 LEGO FRIENDS:HEARTLAKE ŞEHRİ
14:00 KAFADAR AYILAR
14:30 BEN 10
15:00 YOKAI WATCH
15:30 NINJAGO
16:00 POWER RANGERS DINO SUPER CHARGE
16:30 TRANSFORMERS:ROBOTS IN DISGUISE
17:00 BEYBLADE BURST
17:30 BEN 10
18:00 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
18:30 POWERPUFF GIRLS
19:00 ALPHA VE OMEGA 8:AYI KIRALLIĞINA...
20:25 SAKİN OL SCOOBY DOO
20:50 UNCLE GRANDPA
21:15 GUMBALL
21:40 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
22:05 ÇILGIN KILIÇLAR
22:30 KAFADAR AYILAR
22:55 JOHNNY TEST
23:20 JOHNNY TEST
23:45 SÜREKLİ DİZİ

23 Aralık Edit

00:10 SÜREKLİ DİZİ
00:35 ADVENTURE TIME
01:00 ADVENTURE TIME
01:25 KRAL ŞAKİR
01:50 KRAL ŞAKİR
02:15 KRAL ŞAKİR
02:40 SAMURAI JACK
03:05 JOHNNY BRAVO
03:30 KRAL ŞAKİR
03:55 KRAL ŞAKİR
04:20 KRAL ŞAKİR
04:45 KRAL ŞAKİR
05:10 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
05:35 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
06:00 KRAL ŞAKİR
06:25 UNCLE GRANDPA
07:00 ODDBODS
07:30 TOM VE JERRY ŞOV
08:00 CLARENCE
08:30 ŞOVALYEM VE BEN
09:00 LEGO FRIENDS:HEARTLAKE ŞEHRİ
09:30 POWERPUFF GIRLS
10:00 KRAL ŞAKİR
10:30 BEN 10 MÜCADELE ZAMANI
11:00 ALPHA VE OMEGA 8:AYI KIRALLIĞINA...
12:30 ÇILGIN KILIÇLAR ÖZEL MARATONU
13:00 ÇILGIN KILIÇLAR ÖZEL MARATONU
13:30 BEN 10
14:00 TRANSFORMERS:ROBOTS IN DISGUISE
14:30 BEYBLADE BURST
15:00 POWER RANGERS DINO SUPER CHARGE
15:30 KÖFTE YAĞMURU
16:00 ANGRY BIRDS ÖZEL
16:30 TOM VE JERRY ŞOV
17:00 TEEN TITANS GO!
17:30 BEN 10 MÜCADELE ZAMANI
18:00 SAKİN OL SCOOBY DOO
18:30 GUMBALL
19:00 KAFADAR AYILAR
19:15 ÇILGIN KILIÇLAR
19:30 LEGO FRIENDS:HEARTLAKE ŞEHRİ
20:00 POWERPUFF GIRLS
20:25 BEN 10 MÜCADELE ZAMANI
20:50 KÖFTE YAĞMURU
21:15 GUMBALL
21:40 UNCLE GRANDPA
22:05 SAKİN OL SCOOBY DOO
22:30 YOKAI WATCH
22:55 JOHNNY TEST
23:20 JOHNNY TEST
23:45 SÜREKLİ DİZİ

24 Aralık Edit

00:10 SÜREKLİ DİZİ
00:35 ADVENTURE TIME
01:00 ADVENTURE TIME
01:25 KRAL ŞAKİR
01:50 KRAL ŞAKİR
02:15 KRAL ŞAKİR
02:40 SAMURAI JACK
03:05 JOHNNY BRAVO
03:30 KRAL ŞAKİR
03:55 KRAL ŞAKİR
04:20 KRAL ŞAKİR
04:45 KRAL ŞAKİR
05:10 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
05:35 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
06:00 KRAL ŞAKİR
06:25 UNCLE GRANDPA
07:00 ODDBODS
07:30 TOM VE JERRY ŞOV
08:00 CLARENCE
08:30 ŞOVALYEM VE BEN
09:00 LEGO FRIENDS:HEARTLAKE ŞEHRİ
09:30 POWERPUFF GIRLS
10:00 KRAL ŞAKİR
10:30 BEN 10 MÜCADELE ZAMANI
11:00 ANGRY BIRDS ÖZEL
11:30 SAKİN OL SCOOBY DOO
12:00 TOM VE JERRY ŞOV
12:30 ÇILGIN KILIÇLAR ÖZEL MARATONU
13:00 ÇILGIN KILIÇLAR ÖZEL MARATONU
13:30 BEN 10
14:00 TRANSFORMERS:ROBOTS IN DISGUISE
14:30 BEYBLADE BURST
15:00 POWER RANGERS DINO SUPER CHARGE
15:30 KÖFTE YAĞMURU
16:00 ALPHA VE OMEGA 8:AYI KIRALLIĞINA...
17:30 BEN 10 MÜCADELE ZAMANI
18:00 SAKİN OL SCOOBY DOO
18:30 GUMBALL
19:00 KAFADAR AYILAR
19:15 ÇILGIN KILIÇLAR
19:30 LEGO FRIENDS:HEARTLAKE ŞEHRİ
20:00 POWERPUFF GIRLS
20:25 BEN 10 MÜCADELE ZAMANI
20:50 KÖFTE YAĞMURU
21:15 GUMBALL
21:40 UNCLE GRANDPA
22:05 SAKİN OL SCOOBY DOO
22:30 YOKAI WATCH
22:55 JOHNNY TEST
23:20 JOHNNY TEST
23:45 SÜREKLİ DİZİ

25 Aralık Edit

00:10 SÜREKLİ DİZİ
00:35 ADVENTURE TIME
01:00 ADVENTURE TIME
01:25 KRAL ŞAKİR
01:50 KRAL ŞAKİR
02:15 KRAL ŞAKİR
02:40 SAMURAI JACK
03:05 JOHNNY BRAVO
03:30 KRAL ŞAKİR
03:55 KRAL ŞAKİR
04:20 KRAL ŞAKİR
04:45 KRAL ŞAKİR
05:10 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
05:35 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
06:00 KRAL ŞAKİR
06:25 ANGELO KURALLARI
07:00 TOM VE JERRY ŞOV
07:30 UNCLE GRANDPA
08:00 ADVENTURE TIME
08:30 POWERPUFF GIRLS
09:00 CLARENCE
09:30 SAKİN OL SCOOBY DOO
10:00 BEN 10
10:30 GUMBALL
11:00 ŞOVALYEM VE BEN
11:30 TOM VE JERRY ŞOV
12:00 ODDBODS
12:30 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
13:00 POWERPUFF GIRLS
13:30 LEGO FRIENDS:HEARTLAKE ŞEHRİ
14:00 KAFADAR AYILAR
14:30 BEN 10
15:00 YOKAI WATCH
15:30 NINJAGO
16:00 POWER RANGERS DINO SUPER CHARGE
16:30 TRANSFORMERS:ROBOTS IN DISGUISE
17:00 BEYBLADE BURST
17:30 BEN 10
18:00 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
18:30 POWERPUFF GIRLS
19:00 ÇILGIN KILIÇLAR
19:15 TOM VE JERRY ŞOV
19:30 CLARENCE
20:00 TEEN TITANS GO!
20:25 SAKİN OL SCOOBY DOO
20:50 UNCLE GRANDPA
21:15 GUMBALL
21:40 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
22:05 ÇILGIN KILIÇLAR
22:30 KAFADAR AYILAR
22:55 JOHNNY TEST
23:20 JOHNNY TEST
23:45 SÜREKLİ DİZİ

26 Aralık Edit

00:10 SÜREKLİ DİZİ
00:35 ADVENTURE TIME
01:00 ADVENTURE TIME
01:25 KRAL ŞAKİR
01:50 KRAL ŞAKİR
02:15 KRAL ŞAKİR
02:40 SAMURAI JACK
03:05 JOHNNY BRAVO
03:30 KRAL ŞAKİR
03:55 KRAL ŞAKİR
04:20 KRAL ŞAKİR
04:45 KRAL ŞAKİR
05:10 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
05:35 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
06:00 KRAL ŞAKİR
06:25 ANGELO KURALLARI
07:00 TOM VE JERRY ŞOV
07:30 UNCLE GRANDPA
08:00 ADVENTURE TIME
08:30 POWERPUFF GIRLS
09:00 CLARENCE
09:30 SAKİN OL SCOOBY DOO
10:00 BEN 10
10:30 GUMBALL
11:00 ŞOVALYEM VE BEN
11:30 TOM VE JERRY ŞOV
12:00 ODDBODS
12:30 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
13:00 POWERPUFF GIRLS
13:30 LEGO FRIENDS:HEARTLAKE ŞEHRİ
14:00 KAFADAR AYILAR
14:30 BEN 10
15:00 YOKAI WATCH
15:30 NINJAGO
16:00 POWER RANGERS DINO SUPER CHARGE
16:30 TRANSFORMERS:ROBOTS IN DISGUISE
17:00 BEYBLADE BURST
17:30 BEN 10
18:00 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
18:30 POWERPUFF GIRLS
19:00 ÇILGIN KILIÇLAR
19:15 TOM VE JERRY ŞOV
19:30 CLARENCE
20:00 TEEN TITANS GO!
20:25 SAKİN OL SCOOBY DOO
20:50 UNCLE GRANDPA
21:15 GUMBALL
21:40 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
22:05 ÇILGIN KILIÇLAR
22:30 KAFADAR AYILAR
22:55 JOHNNY TEST
23:20 JOHNNY TEST
23:45 SÜREKLİ DİZİ

27 Aralık Edit

00:10 SÜREKLİ DİZİ
00:35 ADVENTURE TIME
01:00 ADVENTURE TIME
01:25 KRAL ŞAKİR
01:50 KRAL ŞAKİR
02:15 KRAL ŞAKİR
02:40 SAMURAI JACK
03:05 JOHNNY BRAVO
03:30 KRAL ŞAKİR
03:55 KRAL ŞAKİR
04:20 KRAL ŞAKİR
04:45 KRAL ŞAKİR
05:10 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
05:35 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
06:00 KRAL ŞAKİR
06:25 ANGELO KURALLARI
07:00 TOM VE JERRY ŞOV
07:30 UNCLE GRANDPA
08:00 ADVENTURE TIME
08:30 POWERPUFF GIRLS
09:00 CLARENCE
09:30 SAKİN OL SCOOBY DOO
10:00 BEN 10
10:30 GUMBALL
11:00 ŞOVALYEM VE BEN
11:30 TOM VE JERRY ŞOV
12:00 ODDBODS
12:30 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
13:00 POWERPUFF GIRLS
13:30 LEGO FRIENDS:HEARTLAKE ŞEHRİ
14:00 KAFADAR AYILAR
14:30 BEN 10
15:00 YOKAI WATCH
15:30 NINJAGO
16:00 POWER RANGERS DINO SUPER CHARGE
16:30 TRANSFORMERS:ROBOTS IN DISGUISE
17:00 BEYBLADE BURST
17:30 BEN 10
18:00 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
18:30 POWERPUFF GIRLS
19:00 ÇILGIN KILIÇLAR
19:15 TOM VE JERRY ŞOV
19:30 CLARENCE
20:00 TEEN TITANS GO!
20:25 SAKİN OL SCOOBY DOO
20:50 UNCLE GRANDPA
21:15 GUMBALL
21:40 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
22:05 ÇILGIN KILIÇLAR
22:30 KAFADAR AYILAR
22:55 JOHNNY TEST
23:20 JOHNNY TEST
23:45 SÜREKLİ DİZİ

28 Aralık Edit

00:10 SÜREKLİ DİZİ
00:35 ADVENTURE TIME
01:00 ADVENTURE TIME
01:25 KRAL ŞAKİR
01:50 KRAL ŞAKİR
02:15 KRAL ŞAKİR
02:40 SAMURAI JACK
03:05 JOHNNY BRAVO
03:30 KRAL ŞAKİR
03:55 KRAL ŞAKİR
04:20 KRAL ŞAKİR
04:45 KRAL ŞAKİR
05:10 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
05:35 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
06:00 KRAL ŞAKİR
06:25 ANGELO KURALLARI
07:00 TOM VE JERRY ŞOV
07:30 UNCLE GRANDPA
08:00 ADVENTURE TIME
08:30 POWERPUFF GIRLS
09:00 CLARENCE
09:30 SAKİN OL SCOOBY DOO
10:00 BEN 10
10:30 GUMBALL
11:00 ŞOVALYEM VE BEN
11:30 TOM VE JERRY ŞOV
12:00 ODDBODS
12:30 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
13:00 POWERPUFF GIRLS
13:30 LEGO FRIENDS:HEARTLAKE ŞEHRİ
14:00 KAFADAR AYILAR
14:30 BEN 10
15:00 YOKAI WATCH
15:30 NINJAGO
16:00 POWER RANGERS DINO SUPER CHARGE
16:30 TRANSFORMERS:ROBOTS IN DISGUISE
17:00 BEYBLADE BURST
17:30 BEN 10
18:00 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
18:30 POWERPUFF GIRLS
19:00 ÇILGIN KILIÇLAR
19:15 TOM VE JERRY ŞOV
19:30 CLARENCE
20:00 TEEN TITANS GO!
20:25 SAKİN OL SCOOBY DOO
20:50 UNCLE GRANDPA
21:15 GUMBALL
21:40 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
22:05 ÇILGIN KILIÇLAR
22:30 KAFADAR AYILAR
22:55 JOHNNY TEST
23:20 JOHNNY TEST
23:45 SÜREKLİ DİZİ

29 Aralık Edit

00:10 SÜREKLİ DİZİ
00:35 ADVENTURE TIME
01:00 ADVENTURE TIME
01:25 KRAL ŞAKİR
01:50 KRAL ŞAKİR
02:15 KRAL ŞAKİR
02:40 SAMURAI JACK
03:05 JOHNNY BRAVO
03:30 KRAL ŞAKİR
03:55 KRAL ŞAKİR
04:20 KRAL ŞAKİR
04:45 KRAL ŞAKİR
05:10 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
05:35 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
06:00 KRAL ŞAKİR
06:25 ANGELO KURALLARI
07:00 TOM VE JERRY ŞOV
07:30 UNCLE GRANDPA
08:00 ADVENTURE TIME
08:30 POWERPUFF GIRLS
09:00 CLARENCE
09:30 SAKİN OL SCOOBY DOO
10:00 BEN 10
10:30 GUMBALL
11:00 ŞOVALYEM VE BEN
11:30 TOM VE JERRY ŞOV
12:00 ODDBODS
12:30 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
13:00 POWERPUFF GIRLS
13:30 LEGO FRIENDS:HEARTLAKE ŞEHRİ
14:00 KAFADAR AYILAR
14:30 BEN 10
15:00 YOKAI WATCH
15:30 NINJAGO
16:00 POWER RANGERS DINO SUPER CHARGE
16:30 TRANSFORMERS:ROBOTS IN DISGUISE
17:00 BEYBLADE BURST
17:30 BEN 10
18:00 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
18:30 POWERPUFF GIRLS
19:00 ADVENTURE TIME : ELEMENTLER
20:25 SAKİN OL SCOOBY DOO
20:50 UNCLE GRANDPA
21:15 GUMBALL
21:40 KÖFTE YAĞMURU-YENİ BÖLÜM
22:05 ÇILGIN KILIÇLAR
22:30 KAFADAR AYILAR
22:55 JOHNNY TEST
23:20 JOHNNY TEST
23:45 SÜREKLİ DİZİ

30 Aralık Edit

00:10 SÜREKLİ DİZİ
00:35 ADVENTURE TIME
01:00 ADVENTURE TIME
01:25 KRAL ŞAKİR
01:50 KRAL ŞAKİR
02:15 KRAL ŞAKİR
02:40 SAMURAI JACK
03:05 JOHNNY BRAVO
03:30 KRAL ŞAKİR
03:55 KRAL ŞAKİR
04:20 KRAL ŞAKİR
04:45 KRAL ŞAKİR
05:10 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
05:35 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
06:00 KRAL ŞAKİR
06:25 UNCLE GRANDPA
07:00 ODDBODS
07:30 TOM VE JERRY ŞOV
08:00 CLARENCE
08:30 ŞOVALYEM VE BEN
09:00 LEGO FRIENDS:HEARTLAKE ŞEHRİ
09:30 POWERPUFF GIRLS
10:00 KRAL ŞAKİR
10:30 BEN 10 MÜCADELE ZAMANI
11:00 ADVENTURE TIME : ELEMENTLER
12:30 KAFADAR AYILAR
13:00 ÇILGIN KILIÇLAR
13:30 BEN 10
14:00 TRANSFORMERS:ROBOTS IN DISGUISE
14:30 BEYBLADE BURST
15:00 POWER RANGERS DINO SUPER CHARGE
15:30 KÖFTE YAĞMURU
16:00 ANGRY BIRDS ÖZEL
16:30 TOM VE JERRY ŞOV
17:00 TEEN TITANS GO!
17:30 BEN 10 MÜCADELE ZAMANI
18:00 SAKİN OL SCOOBY DOO
18:30 GUMBALL
19:00 KAFADAR AYILAR
19:15 ÇILGIN KILIÇLAR
19:30 LEGO FRIENDS:HEARTLAKE ŞEHRİ
20:00 POWERPUFF GIRLS
20:25 BEN 10 MÜCADELE ZAMANI
20:50 KÖFTE YAĞMURU
21:15 GUMBALL
21:40 UNCLE GRANDPA
22:05 SAKİN OL SCOOBY DOO
22:30 YOKAI WATCH
22:55 JOHNNY TEST
23:20 JOHNNY TEST
23:45 SÜREKLİ DİZİ

31 Aralık Edit

00:10 SÜREKLİ DİZİ
00:35 ADVENTURE TIME
01:00 ADVENTURE TIME
01:25 KRAL ŞAKİR
01:50 KRAL ŞAKİR
02:15 KRAL ŞAKİR
02:40 SAMURAI JACK
03:05 JOHNNY BRAVO
03:30 KRAL ŞAKİR
03:55 KRAL ŞAKİR
04:20 KRAL ŞAKİR
04:45 KRAL ŞAKİR
05:10 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
05:35 BEN 10 ULTIMATE CHALLANGE
06:00 KRAL ŞAKİR
06:25 UNCLE GRANDPA
07:00 ODDBODS
07:30 TOM VE JERRY ŞOV
08:00 CLARENCE
08:30 ŞOVALYEM VE BEN
09:00 LEGO FRIENDS:HEARTLAKE ŞEHRİ
09:30 POWERPUFF GIRLS
10:00 KRAL ŞAKİR
10:30 BEN 10 MÜCADELE ZAMANI
11:00 CARTOON NETWORK YILBAŞI ÖZEL...EDDIE
13:00 CARTOON NETWORK YILBAŞI ÖZEL...DUMA
15:00 CARTOON NETWORK YILBAŞI ÖZEL...TOM VE JERRY HAZİNE AVCISI
16:30 CARTOON NETWORK YILBAŞI ÖZEL...SÜREKLİ DİZİ YILBAŞI ÖZEL
17:00 CARTOON NETWORK YILBAŞI ÖZEL...UNCLE GRANDPA YILBAŞI ÖZEL
17:30 CARTOON NETWORK YILBAŞI ÖZEL...MR. BEAN YILBAŞI ÖZEL
18:00 CARTOON NETWORK YILBAŞI ÖZEL...SAKİN OL SCOOBY DOO YILBAŞI ÖZEL
18:30 GUMBALL
19:00 KAFADAR AYILAR
19:15 ÇILGIN KILIÇLAR
19:30 LEGO FRIENDS:HEARTLAKE ŞEHRİ
20:00 POWERPUFF GIRLS
20:25 BEN 10 MÜCADELE ZAMANI
20:50 KÖFTE YAĞMURU
21:15 GUMBALL
21:40 UNCLE GRANDPA
22:05 SAKİN OL SCOOBY DOO
22:30 YOKAI WATCH
22:55 JOHNNY TEST
23:20 JOHNNY TEST
23:45 SÜREKLİ DİZİ